Naše nové E-KNIHY: Sundejte ze mě toho pitomce..., Scarlett..., Fotbalová džungle, Romská otázka...

25.02.2013 22:15

Vydavatelství BLINKR nyní převádí celou svou produkci také do E-KNIH a přidává i nové tituly, které už jsou v knihkupectvích úplně nebo téměř vyprodané. Vzhledem k nově uzavřeným distribučním smlouvám se stává e-knihou velmi populární publikace Kláry SAMKOVÉ o rozvodech ZBAVTE MĚ TOHO PITOMCE/SUNDEJTE ZE MĚ TU MRCHU, na cestě do elektronických čteček ji doprovází satirická knížka ZÁKONY FOTBALOVÉ DŽUNGLE - NOVELA 2012 z pera Felixe BOOMA. Také populárně-vědecká studie ROMSKÁ OTÁZKA Kláry SAMKOVÉ jde do "éčka", v poslední fázi příprav je i její elektronické anglické vydání.

Román Felixe BOOMA KIOSEK NA PLÁŽI už dostal elektronickou verzi současně se křtem papírové knížky v říjnu roku 2011.

Stejnou cestou půjde i jiný román Felixe BOOMA JEŽÍŠ KRISTUS VÝTRŽNÍK aneb TŘETÍ ZÁKON z roku 2010, o který je zájem i na anglicky hovořícím trhu, proto se už pracuje na jeho překladu.

Americký cestopis Kláry SAMKOVÉ vyšel pod názvem MOJE CESTA ZA SCARLETT v roce 1994. Cestu po stopách hrdinky slavného románu Jih proti Severu Scarlett O´Hara podnikla v roce 1992 během svého studijního pobytu v Kongresu Spojených států. E-KNIHA dá této půvabné publikaci nový život.

Naše vydavatelství nyní půjde důsledně cestou vydávání papírových a elektronických knih současně, což se bude týkat i KUCHAŘKY OSAMĚLÉHO MUŽE (autor Felix BOOM), která vyjde v dubnu, a dalších plánovaných publikací.

E-knihy společnosti BLINKR už prodává na svém portálu WKNIHY.CZ - Kiosek na pláži, Zbavte mně toho pitomce/sundejte ze mě tu mrchu, Romská otázka, Zákony fotbalové džungle -Novela 2012.

V poslední fázi příprav na prezentaci a prodej našich e-knih jsou provozovatelé obchodních portálů WOOKY.CZ, PALMKNIHY.CZ a HAPPYEND4.ME .