Připravujeme titul "Kuchařka osamělého muže" (píše Felix Boom)

26.03.2012 03:40

Od startu našeho vydavatelství se nám ozvala řada autorů se zajímavými náměty na původní české knížky. Zatím však postupujeme podle edičního plánu na tento rok, v němž jsou především tituly Kláry Samkové "Zbavte mě toho pitomce/Sundejte ze mě tu mrchu" o rozvodech a Felixe Booma "Kuchařka osamělého muže". Zatím se zdá, že kuchařka ustoupí rozvodům, neboť Klára se nám rozepsala až příliš...

Publikace "Zbavte mě toho pitomce/Sundejte ze mě tu mrchu" jde do světa 27. června.

"Kuchařka osamělého muže" je o chlapech ve zralém věku, kteří zůstali sami a najednou musejí zvládat svou domácnost. Nečekaný problém. Svou zdánlivou slabinu však dokáží obrátit v triumf. Knížka nabízí postup, jak se ze zdánlivě bezbranného muže stane díky nově nabytým dovednostem sexuální predátor. Kromě receptů a návodů, jak řídit domácnost, obsahuje řadu tvrdých mužských filozofických úvah.

Jen malý úryvek:

"Ti nemladí chlapi jsou pořád zajímaví. Myslím pro ženy. Pokud ještě o to ti pánové vůbec stojí (problémy homosexuálů zde zcela vynechám). I tito muži mají právo si užívat zcela plnohodnotně potěšení s ženami, jedinci opačného pohlaví. Dopřávat si rozmilou, obohacující a dekorativní ženskou společnost z různých osobních důvodů, dobývat jejich duše, trávit zajímavě volný čas a píchat. Přitom to u nich není to hlavní. Mají jiné priority. Nestojí o trvalý vztah. Pouze ho dovolují, připouštějí a tolerují. Na rozdíl od těch mladých mužů už dobře vědí, že láska je jenom o sexu a to ostatní je jen taková omáčka a hra.

Ti „prďolové“ mohou však být ještě zajímavějšími, mužnějšími, přitažlivějšími, a když se o to trošku přičiní, půjdou na dračku i v šedesáti. Od jistého okamžiku jsou vždy nositeli nové kvality, pokud předčí ženy na jejich hlavním hřišti - v péči o udržování hořícího rodinného krbu, domácnost a ovládnou teritorium kuchyňské linky a lednic. Jen svobodná libovůle mužů a synergické efekty umožňují ženám většinově vládnout v kuchyni. Udělat změnu i v této oblasti vyžaduje od chlapů přenos zhruba jednoho procenta obecné mentální kvality do soukromé sféry.

Dokážou-li totiž muži nalézt svou svobodu v kuchyni, budou svobodní navždy.

Pro ženu není nic přitažlivějšího než muž se svobodou v občance i v očích."

"Šovinistická kuchařka osamělého muže" vyjde po prázdninách.