Reality BLINKR: Ráj na Floridě, byty a domy

17.11.2015 06:39

Naše společnost rozšířila svůj záběr z oblasti vydavatelství knih také na další obzor, jímž je angažmá v oboru realit. Zatím se zaměřujeme na prodej bytů a domů (a jejich pronájem) pro českou klientelu na Floridě v USA. Je to velmi příjemná oblast byznysu s realitami, v současné době asi nejvýhodnější z hlediska tohoto obchodování na světě, neboť se v této oblasti nabízejí velmi výhodné ceny, služby, doprava a prostředí je prostě nenahraditelné.

Vydavatelství BLINKR spolupracuje se společností AMTRADE REALTY se sídlem v Sarasotě, stát Flotida, USA. Z hlediska naší firmy nejde o provizní obchod, neboť plnění má spíše charakter protislužby. Český majitel velmi úspěšné realitní firmy Tomáš Smola je schopen zajistit nadstandardní služby pro českou klientelu nejen v případech koupě nemovitostí, financování atd., ale i v oblasti jejich komerčního pronájmu a dalších služeb (údržba, úklid, jednání s developerem, místními úřady  atd.). Úroveň tohoto servisu vzhledem k české obratnosti v oboru realit v celosvětovém rozměru naprosto přesahuje běžný americký standard.

Požadavky lze konkretizovat na e-mailu: www.blinkr-knihy.com . Všechny požadavky přeneseme přímo k majiteli firmy Tomáši Smolovi. Zajistíme zcela diskrétně všechny důvěrné požadavky, které se týkají zamýšleného obchodu.

Realitní kancelář AMTRADE REALTY má web na adrese: www.amtrade-realty.com

Přímé oficiální e-mailové spojení na brokera je tomsmola@amtrade-realty.com .

Teritorium vztahů mezi Vydavatelstvím BLINKR a realitní spoplečností AMTRADE-REALTY však poskytuje značné výhody.

Pavel Skramlík/Felix Boom