Vítejte na stránkách vydavatelství Blinkr

26.08.2011 10:53

Založili jsme s mou paní nové vydavatelství. Oba jsme autory publikací a už nechceme kráčet po klikaté pouti vztahů s jinými nakladateli, distributory a prodejci, zvolili jsme si svou vlastní přímočařejší cestu. Chceme vydávat jenom dobré knížky přesně v duchu našeho sloganu "Chytré knihy, které ukazují směr a svítí na cestu". Postaráme se o vlastní psaní a budeme vyhledávat další kvalitní vydavatelské počiny.

Naší první knížkou bude nový český román KIOSEK NA PLÁŽI, jehož autorem je Felix Boom (v roce 2010 Ježíš Kristus výtržník aneb Třetí zákon). Pošleme ho na pulty knihkupectví zhruba v polovině října roku 2011.

K realizaci připravujeme také knihu pod titulem "Zbavte mě toto pitomce, sundejte ze mě tu mrchu" o rozvodech a situacích které je provázejí. Napsala ji svým brilantním stylem populární advokátka JUDr. Klára Samková, Ph.D.  

Myslíme si, že stále čtou i muži, proto chystáme svéráznou publikaci "Kuchařka osamělého muže", která je zčásti skutečnou kuchařkou s originálními recepty do mužské kuchyně, je však také plná vtipných i poněkud drsnějších úvah mužů o ženách, podložených letitou zkušeností. Už název samotný slibuje její obsah.